Ukończyłam Wrocławski Uniwersytet Medyczny oraz Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach uzyskując tytuł Dietetyka klinicznego. Cały czas aktywnie się dokształcam i rozszerzam wiedzę. Od kilku lat prowadzę gabinet dietetyczny we Wrocławiu oraz współpracuję z licznymi przychodniami poza granicami Wrocławia. Prowadzę wykłady i prelekcje o tematyce żywieniowej, pokazując, że zdrowe żywienie nie jest modą a potrzebą i przyjemnością. Zajmuję się edukacją żywieniową seniorów we Wrocławskim Centrum Seniora na cyklicznych spotkaniach. Współpracuję również z gazetami, publikując artykuły oraz biorę aktywny udział w akcjach promujących zdrowie.

W mojej praktyce zajmuję się prowadzeniem żywieniowo pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi, przewodu pokarmowego, problemami z nerkami, chorobą Parkinsona, nadwagą i otyłością, cukrzycą, niedożywionych, z refluksem żołądkowo-przełykowym, zaparciami.

W moim spojrzeniu żywienie to nie dieta, polegająca na dwu-trzytygodniowych wyrzeczeniach, a długofalowa zmiana przynosząca trwałe efekty i pozwalająca się cieszyć jedzeniem na codzień.

Zdobyte Certyfikaty